РЕТРА механизированный склад топлива

 • РЕТРА механизированный склад топлива
 • 0 грн.

 • Много в наличии
 • Отзывы (0)

  • Производитель: РЕТРА
  • Код товара: Механизированный склад топлива
  • ID Товара: 46413
 • Поделится :

Система автоматизованої подачі палива з ресорним (пружинним) накидувачем призначена для автоматизованого прийому і подачі гранульованого та твердого палива зі складу безтарного зберігання, організованого насипним способом, транспортування і розподілу його до живильних паливних бункерів котлів за допомогою скребкового транспортера. Система автоматизованого управління здійснює контроль рівня палива (датчики рівня палива) в складі палива та паливних бункерах котлів, забезпечує автоматизацію процесів контролю, сигналізації, управління, регулювання, необхідні захисту і блокування. ОСНОВНІ

СКЛАДОВІ ЧАСТИНИ СКЛАДУ ПАЛИВА:

1. Накидувач палива (мешалка)  

Являє собою диск діаметром до 1м, з пружними лопатями і приводом від скребкового конвеєра. Число оборотів диска – від кожного до двох оборотів в хвилину. Можливі різні варіанти розташування паливних сховищ. Ідеально, щоб паливосховище було занурене в землю, з метою зручності завантаження палива. Висота паливосховища для висипання тріски для підлогових мішалок не повинна перевищувати 5 м.    

Принцип роботи системи автоматичної подачі палива з ресорним накидувачем наступний:

на дні паливного складу розміщується привід з пружними ланками (ресорними лопатями), приймальний жолоб скребкової подачі палива і завантажувальне вікно скребкової подачі палива. Верхня кришка ринви повинна збігатися з нульовою відміткою складу палива.

Ресорні лопаті, приводяться в рух приводом, підбирають сипуче паливо і рухають його до вивантажної горловини. Коли склад палива повністю заповнений ресорні лопаті складені і підбирають паливо починаючи від центру, далі плавно переходячи до максимального радіусу захоплення в розкладеному вигляді. Лопаті розкладаються тим більше, чим менше навантаження на них. Таким чином регулюється згинальної момент діючий на ресорні лопаті, захищаючи їх від перевантажень. Траєкторія руху кінчиків лопатей стає схожою на спіраль. Також ресорні лопаті виконують роль ворушителя, який автоматично перемішує масу сипучого твердого палива, попереджаючи його злежування.

2. Скребковий транспортер

Зі складу через завантажувальні вікна, що перекриваються ножовими засувками, паливо самопливом надходить в жолоб скребкового транспортера.

Паливоподача скребкова складається з приводу, натяжної, приводної, прямолінійних секцій, скребків, скребкового ланцюга. Необхідна траєкторія скребкового транспортера формується за допомогою зміни кількості прямолінійних секцій і застосування поворотних секцій.

Привід ланцюгової подачі палива складається з редуктора і електродвигуна. Натяжна секція складається з вала із зірочками, рам, підшипникових вузлів в рухливих корпусах. Прямолінійна секція являє собою короб з направляючими для ланцюгів.

Поворотна секція вигнута на кут 15 оС, 30 оС, 45 оС в залежності від виду палива і довжини ділянки подачі. Скребковий ланцюг подачі палива може складатися з однієї або двох тягових розбірних ланцюгів, з закріпленими між ними шкребками. Секції подачі палива мають повністю знімну кришку для зручності обслуговування, регулювання вузлів, очищення коробів, а також проведення ремонтних робіт.

Тяговий апарат скребкової подачі палива робить безупинний поступальний рух. Скребок при русі вперед по ходу переміщення вантажу займає перпендикулярне положення до тягового елемента - штанзі і транспортує порцію вантажу в заданому напрямку. При русі назад скребок повертається, наближаючись до тягового елемента, і вільно проходить крізь вантаж. При повторному русі вперед скребок знову займає перпендикулярне положення і захоплює сусідню, наступну по ходу руху порцію палива. У верхній точці відбувається вивантаження палива з транспортера в живильну трубу-самоплив, яка перекривається заслінкою клапана, що захищає від прориву топкових газів в приміщенні. Зусилля спрацювання заслінки клапана регулюється переміщенням грузика-противаги.  

3. Пульт керування

Керування усією системою теплогенеруючого обладнання здійснює Пульт керування, що включає силову автоматику та контролер. Контролер котлоагрегата реалізує контроль за процесом горіння в камері згоряння котла, і за прокачуванням теплоносія по системі опалення. Контролер керує роботою насоса циркуляції води в контурах опалення, насоса рециркуляції води для швидкого прогрівання котла, вентиляторами подачі повітря в зону горіння в котлі - канали первинного і вторинного нагнітання повітря, шнековими завантажувачами палива, а також димососом. У контролері є так званий «сухий контакт» для приєднання зовнішньої сигналізації для оповіщення оператора в разі нештатних ситуацій в роботі системи. Принцип управління полягає в підтримці заданої оператором температури теплоносія на виході з котла за допомогою зміни об'єму повітря, що нагнітається вентиляторами в зону горіння.

Якщо температура на виході котла досягла або перевищує задану оператором, то контролер переводить роботу котла на режим підтримки горіння. Також контролер реалізує наступні функції: моніторинг розгоряння і вигоряння палива в котлі; функція захисту від замерзання теплоносія - при температурі теплоносія нижче 5 °С включається в роботу циркуляційний насос для прокачування системи; моніторинг аварійних ситуацій, в тому числі контроль тиску теплоносія в системі; самодіагностика датчиків температури.  

4. Блок диспетчеризації

Характеристики:

- базовий модуль СР-1008;

- імпульсне джерело живлення 15-220АС-24S-79.0x51.0x28.0-ENCLOSED;

- модуль розширення RS-485;

- дистанційний контроль станів виконавчих механізмів;

- дистанційний контроль параметрів системи;

- дистанційна сигналізація тривожних або аварійних станів;

- можливість дистанційного керування виконавчими механізмами в ручному або автоматичному режимах;

- можливість дистанційної зміни завдання регульованих параметрів; - відображення контрольованих параметрів у вигляді цифрового показника, графіка, гістограми;

- відображення всього технологічного процесу у вигляді мнемосхеми через WEB-браузер;

- організація робочого місця оператора на віддаленому ПК;

- передача даних через окремий кабель, локальну мережу підприємства або Інтернет.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо